Plastová OKna Lisý

Kvalitní česká okna…

Hliníkový systém Heroal

Firma firmy Lisý OKna se zabývala hledáním vyspělého a osvědčeného hliníkového systému, našla u firmy HEROAL dodávkový systém, který splňuje všechny aktuální požadavky na moderní produkt. HEROAL - hliníkový profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Heroal hliníkový profilový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu produktů HEROAL.
PROFILY:
Profil 020
okno_020foto-mini
Profilová řada 020 je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna a dveře. Filozofie firmy heroal - "neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu" - to vše bylo při vývoji řady 020 důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady 020 jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,5 F 22.
 
Profil 065
065foto_mini
Profilová řada 065 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná okna a dveře. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série 065.

 
Profil 070
okno_070_mini
Profilová řada HEROAL 070 je hlinikový systém s tepelnou izolací pro zdvižně - posuvně dveře. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci.

 
Protipožární profil 082
okno_082
Systém protipožárních dveří je určen pro vnitřní použití k dělení tzv. požárních úseků. Jedná se o pěti-komorový profilový systém s přerušeným tepelným mostem a stavební hloubkou 82mm. Se zasklením jednoduchými protipožárními skly dle potřebné požární odolnosti pak tyto výrobky splňují požární odolnost EI 15, EI 30, EW 15, EW 30 a EW 45 – druh konstrukce DP1.
 
Profil 110es - okna
okno_110es_mini
Profilová řada HEROAL 110es je hlinikový systém s modulárně tepelnou izolací pro otočná a výklopná okna. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série 110es.

Profil 110es - dveře
heroal_110es_dvere_a
Profilová řada 110es je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolované dveře. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série 110es. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci.

Profil 170
heroal_170_a
Profilová řada HEROAL 170 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná zdvižně-posuvná okna a dveře. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci.