Plastová OKna Lisý

Kvalitní česká okna…

Plastová okna - Profily
Hlavním cílem firmy Lisý OKna je montovat kvalitní plastová okna, a proto pro Vás dodáváme profily výhradně v kategorii třídy A (tzn. stěna profilu 3-3,2mm). Pro naši výrobu jsme si vybrali řadu profilů, která uspokojí náročné zákazníky s parametry od základních tepelně izolačních po výrazově esteticky designové požadavky.

alfaline600b_sedamala
Profil ALPHALINE
Jako vrchol inovace a vývoje představujeme profilový systém Alphaline 90 MD, který splňuje i ty nejnáročnější požadavkyna izolaci stavby. Alphaline 90 MD je svou kombinací klasického designu a efektivní tepelnou ochranou rozhodujícím krokem vpřed. Produkty z tohoto systému mohou být osazeny izolačním dvojsklem nebo izolačním trojsklem.
Podrobnosti k výrobku | Produktový list ke stažení v .pdf sipka


exclusive_–_small
Profil EXCLUSIVE
Profily, které zpracováváme jsou výhradně v kategorii třídy A. (DIN 12608). To znamená, že stěna profilu je 3 až 3,2 mm. Profilový systém Exclusive je řešením s maximální možnou výbavou pro náročné. Použitá tři těsnění spolu se čtvrtým v parapetní liště a pěti-komorovým členěním v křídle i rámu zajišťuje vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tento profil je díky kombinaci všech uvedených vlastností doslova skvělé řešení pro Vaši stavbu, a proto nese právem označení Exclusive.
Podrobnosti k výrobku | Produktový list ke stažení v .pdf sipka

standart_–_small
Profil STANDARD
Profily, které zpracováváme jsou výhradně v kategorii třídy A. (DIN 12608). To znamená, že stěna profilu je 3 až 3,2 mm. Nestárnoucí tvar, velmi dobře izolující pěti-komorové systémy s dvojím dorazovým těsněním – to je okno z profilového systému Standard. Okna z profilového systému Standard jsou zárukou pro příjemné klidné a komfortní bydlení s optimální zvukovou izolací. Složení plastu je u všech profilových systémů Veka absolutně odolné proti vlivům prostředí, a tím i proti stárnutí materiálu. Hladký povrch rámů i křídel je hygienický a nenáročný na údržbu.
Podrobnosti k výrobku | Produktový list ke stažení v .pdf sipka
economic_–_small
Profil ECONOMIC
Profily, které zpracováváme jsou výhradně v kategorii třídy A. (DIN 12608). To znamená, že stěna profilu je 3 až 3,2 mm. Nestárnoucí tvar, velmi dobře izolující pětikomorové systémy s dvojím dorazovým těsněním – to je okno z profilového systému Economic. Okna z profilového systému Economic jsou zárukou pro moderní bydlení s optimální zvukovou izolací. Složení plastu je u všech profilových systémů Veka absolutně odolné proti vlivům prostředí, a tím i proti stárnutí materiálu. Hladký povrch rámů i křídel je hygienický a nenáročný na údržbu.
Podrobnosti k výrobku | Produktový list ke stažení v .pdf sipka